HryNovinkyPCPS4Xbox One

U PC verze Borderlands 3 zapomeňte na preload

Zatímco hráči vlastnící PS4 a Xbox One si budou moci stáhnout Borderlands 3 ještě před vydáním, u PC verze tomu bude naopak. Dnes to potvrdil CEO společnosti Epic Games, Tim Sweeney, který to odůvodnil vysvětlením, že sice disponují technologií umožňující preload, nejsou si ale jisti, jestli by jejich systém zvládl nápor, kterému by byl vystaven. To znamená, že ti, kdo si hru zakoupili či zakoupí ve verzi pro počítač, budou moci nejnovější Borderlands stáhnout až ve chvíli vydání. To na internetu pochopitelně vyvolalo vlnu nevole, jelikož se tak hráčům nedostane servis, na který jsou na konkurenční platformě – Steamu – zvyklí.

Borderlands 3 je další z řady “časových exkluzivit”, které jsou součástí obchodní politiky Epic Games. Patří mezi ně například Metro Exodus, Shenmue či Ooblets. Nedávno jste u nás v novince mohli zhlédnout prvních 14 minut ze hraní. Titul vychází již 13. září, pokud si ale chcete počkat, až vyjde na Steamu, stane se tak v dubnu 2020.

https://www.youtube.com/watch?v=d9Gu1PspA3Y

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button