HryNovinkyPC

Sekiro: Shadows Die Twice prodalo už téměř 4 miliony kopií

Hidetaka Miyazaki, duchovní otec titulů jako Dark Souls či Bloodborne, zkrátka ví, co dělá. Jeho nejnovější počin se blíží již ke čtyřem milionům prodaných kopií, což je více, než u obou výše zmiňovaných titulů.

Pro představu, rychlá čísla: Dark Souls – 2.3 milionu prodaných kopií, Dark Souls 2 – 2.5 milionu a nakonec třetí díl této série – 3 miliony. Pokud vás zajímá Bloodborne, Sony v září 2015 oznámilo, že se prodaly dva miliony kopií. To z Shadows Die Twice dělá Hidetakův největší úspěch, přičemž hned v prvních deseti dnech po vydání bylo prodáno více než dva miliony kopií. Miyazaki nicméně nezahálí a už teď pracuje na novém projektu jménem Elden Ring, na kterém spolupracuje s George R. R. Martinem – autorem slavné Game of Thrones. Nevíme jak vy, ale my se rozhodně těšíme!

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button