NovinkyPC

PUBG – Se u Erangel 2.0 inspiroval Československou historií!


PlayerUnknown’s Battlegrounds před pár dny zveřejnilo novou verzi mapy Erangel 2.0 a nejednoho fanouška tohoto úspěšného battle royale projektu zajímal význam záhadných vlajek a nápisů objevujících se po celé mapě.

Nejednomu z vás možná i onen lev připomněl Lannistery ze Hry o Trůny, ale nenechte se zmýlit. Onen lev na vlajkách nemá nic společného s Lannistery… Je totiž našim vlastním výsostným znakem a v 80. a 90. letech se ještě stále objevoval prakticky všude, kde se dalo. Ale kdyby to bylo jen tím tak tenhle článek nepíšu.

Erangel 2.0 totiž zachází ještě hlouběji do naší Československé historie než jen tak, že nám do hry dal náš výsostný znak. Všude kolem jsou totiž ukrytá tajemství a informace vztahující se k roku 1968 – roku, kdy u nás došlo k tzv. Pražskému jaru a invazi Vojsk Varšavské smlouvy v čele s armádou Sovětského svazu. Že vás to překvapuje? Že nevíte o co se jedná? Přečtěte si více informací o Pražském jaru na wikipedii a pusťte si i toto zajímavé video od hráčů, kteří se rozhodli vyšetřit, co se to v jejich oblíbené hře vlastně děje!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button