NovinkyPC

Serious Sam: Siberian Mayhem – desetiminutový masakr

Zmrzlá Sibiř, kopce, lesy a spousta cílů k rozstřílení. Co víc si přát v nové připravované akční střílečce Serious Sam: Siberian Mayhem od společnosti Croteam. Datum vydání je prakticky tady. Dočkáme se ho už 25. ledna. V následujícím videu se podíváme, jak bude vypadat gameplay a jak si s tím náš hrdina Sam Stone poradí.

V ukázce vidíme, že Sam se opět vydává do boje proti přesile monster a tentokrát uprostřed zmrzlé pustiny. Vaším úkolem je najít a chytit zrádného generála Branda, který je stále o krok před vámi. Opět jste na to úplně sami, ale pomáhat vám bude široký seznam zbraní od brokovnice až po oblíbený raketomet.

V tomto samostatném rozšíření nás čeká nové prostředí, příšery a hlavně noví a silní bossové. To vše na 5 úrovních spolu s řadou nových zbraní a dopravních prostředků. Skvělá odreagovačka, když si po dlouhém dni chcete prostě jenom něco zastřelit.

Tak jednu brutálně řežbu máme za sebou, ale co si třeba připomenout nějakou jinou? Dying Light 2 se blíží a vývojáři nás stále drží v napětí. Naposledy to byl parádní trailer na různá grafická rozlišení.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button