AnimeNovinkySeriály

Hraný One Piece bude na Netflixu!

Znáte takový ten pocit, kdy si říkáte, že se nic kolem vás neděje? Jste docela i v klidu, těšíte se na další díl svého oblíbeného seriálu, když se najednou stane něco takového? Netflix na svém twitterovém účtu zveřejnil scénář k první epizodě hraného seriálu One Piece jménem Romance Dawn. Série bude pod taktovkou Matta Owense, tedy někoho, kdo má za sebou projekty jako Luke Cage nebo Agents of S.H.I.E.L.D.

To je ale také vše, co vlastně o plánovaném hraném seriálu víme. Důležité ale je, že se na něm skutečně pracuje a během příštích let, by se měl na Netflixu skutečně objevit. A ještě víc super je, že Eiičiró Oda na něm bude spolupracovat, což je snad více, než v co fanoušci mohli skutečně doufat.  

Casting je prozatím extrémně utajovaný. Není se ale čemu divit, herec, který ztvární Luffyho, Zora nebo Sanjiho bude muset být skutečně precizně vybrán, jinak to fanoušci dají produkci pořádně sežrat. Víme ale, že se naštěstí bude natáčet v Japonsku a vše tak (snad) bude pod Japonskou taktovkou. A jelikož Japonci umí hrané adaptace naprosto precizně (vzpomeňte si na Ruróni Kenšina), je skutečně na co se těšit. Uvidíme, co přinese čas, ale jestli se projekt skutečně rozjede, tak se máme rozhodně na co těšit! 

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button