AnimeFilmyNovinky

V The War of the Rohirrim uvidíme příběh stavitele Helmova žlebu, Helma Kladiva

Člověk začíná mít čím dál větší strach, jak dopadne Pán prstenů od Amazonu, když tu najednou na Twitteru uvidí, že známý režisér anime, Kendži Kamijama, bude dělat samostatný prequel o Helmu Kladivovi, králi Rohanu, který strávil svou vládu v nekonečné válce v pevnosti zvané Hláska, později Helmův žleb. Animovanou Válku Rohirů mají na starost Warner Bros. Animation a New Line Cinema.

Jen tak, protože můžeme, si dáme trošku té historie ze světa Pána prstenů. Helm Kladivo byl devátým králem Rohanu a také poslední z linie prvních králů. K moci se dostal, když jeho rod vedl válku s tzv. Vrchovci, kteří v této době ovládali Železný pas. Během jednoho incidentu zabil svého příbuzného Frecu, jehož syn Wulf poté v čele Vrchovců Rohiry rozdrtil a donutil Helma schovat se do Hlásky. Helmův syn mezitím bránil Edoras a během jeho obrany i zemřel. Až syn Helmovi sestry Hildy získal toto město zpět a započal tak druhou linii rohanských králů.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button