NovinkyPS4PS5

Nový God of War letos nevyjde!

Už se nám stalo takovou malou tradicí, že Sony každým rokem vydává nějakou svou exkluzivní hru pouze pro systémy PlayStation. Po obřím úspěchu čtvrtého dílu God of War bylo přirozené očekávat další pokračování. I konec hry naznačil, že se s Kratem neloučíme úplně. Loňský teaser konečně uspokojil všechny fanoušky potvrzením vývoje hry a dokonce se objevil i rok 2021 jako potenciální rok vydání. Tomu je teď ale konec!

Nový God of War vyjde nejdříve příští rok

Oznámení na Twitteru, které dnes uveřejnilo studio Santa Monica, zklamalo nejednoho nadšence. Už to jsou 4 roky, co vyšel převratný díl God of War. Nové zasazení, nový gameplay, nové postavy i zbrusu noví bohové. Zkrátka norská mytologie Kratovi sluší a otevřený konec nastavil laťku vážně vysoko. Bohužel, situace ve světě zasáhla i vývoj pokračování, a proto se studio Santa Monica rozhodlo pro razantní krok: navzdory původním informacím posouvají termín vydání na rok 2022.

Jak prohlášení uvádí, studio se zaměřuje na skutečnou kvalitu hry, a proto si nepřejí žádným způsobem uspěchat její vývoj. Asi se tomu ani nemůžeme divit. Od uveřejnění prvního teaseru bylo ticho po pěšině. Žádné nechtěné leaky, žádné další trailery nebo základní předobjednávky. Už tohle mohl nejeden fanoušek mít za podezřelé. Můžeme vzít v potaz, že loňský rok patřil (alespoň v Sony) The Last of Us a nechtěli si tak brát spotlight. I tak to bylo při nejmenším zvláštní. Očekávali jsme i nějaké velké oznámení během letošní E3, ale nakonec nic. Hry se letos oficiálně nedočkáme. Jste z jejich rozhodnutí zklamaní, nebo si na takto velký titul raději počkáte pár měsíců navíc?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button