AnimeNovinkyTip na víkend

God of Highschool | Gamesmag tip #11 týden

A už je to tu zase, tip na víkend a opět anime, doporučíme ještě někdy něco jiného? Ale to víte, že ano! Jenže ne dnes. Dnes se spolu totiž podíváme na God of Highschool, anime adaptaci jednoho z nejpopulárnějších webtoonů na světě. Hlavní postavou anime je Jin Mori – tak trošku trhlý student, který se rozhodl vyhrát ve školním turnaji bojových umění titul Boha školy a cenu ve formě splnění jakéhokoliv přání na světě. Není však jediným, kdo o tento titul a cenu usiluje a tak nás čeká celá řada zajímavých postav, ale i odhalení mnoha nečekaných tajemství. Ty všechny samozřejmě vedou k jedinému cíli skrz brutální souboje, doplněné o docela propracovaný příběh, plný bohů a nadpřirozena.

Mnohým z vás bude navíc postava Jina Moriho, pravděpodobně připomínat Son Goku z všemi milovaného Dragon Ballu. Jin je totiž stejně jako Goku tak trošku střelený, ale zároveň i zodpovědný, ochranářský a hlavně neústupný v boji. Je však nutno podotknout, že God of Highschool je i mnohem temnější a zaměřený spíše na “dospělé” publikum, což dokáže určitě ocenit velká spousta z vás. Není tu však ani nouze o některé zábavné momenty a úsměvné prvky. Přecejen jde o anime a bez toho, by to nebylo ono.

První řadu navíc zfouknete za víkend jako nic, protože má pouhých 13 epizod po 20 minutách. To však neznamená, že byste si to neužili. Právě naopak, po zkouknutí anime budete chtít stejně jako já motto, motto, motto kudasai! A dočkáte se! Druhá řada bude podle všeho dostupná příští léto 2022!

Věděli jste, že anime pro Crunchyroll zpracovalo studio MAPPA? Ano ta MAPPA, která nám přinesla i úžasné Jujutsu Kaisen, Shingeki no Kyojin: The Final Season, Shingeki no Bahamut, Dorohedoro a další hity!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Back to top button