NovinkyPC

WW2 Rebuilder. Dejte poválečnou Evropu dokupy | Novinka

Říkali jste si někdy, jak asi vypadá odklízení sutin po výbchu nebo dokonce po válce? Nová hra od společnosti Madnetic Games vám předvede jak to probíhá, a vy si to budete moci zkusit. Připravovaný simulátor WW2 Rebuilder bohužel zatím nemá oficiální datum vydání a nebyla zveřejněna ani jeho cena. Ale i tak nám studio nabídlo informací více než dost.

O co jde ve WW2 Rebuilder

Po druhé světové válce zůstalo všude spoustu ruin a zničených měst. Vaším úkolem bude dát vše do pořádku. Začátek je jasný. Odklidit sutiny, odstranit letadlo zaparkované ve vašem oblíbeném pekařství, a dokonce i umýt sousedům okna. V další etapě je třeba zprovoznit inženýrské sítě, takže gumáky a hurá do kanálu. A jako poslední je samozřejmě potřeba vystavět nové budovy a zrenovovat současné stavby. Rozhodně to nebude žádná sranda, k dispozici ale naštěstí bude i těžká technika. Takže kdo nikdy neřídil buldozer, tady na to nepotřebujete ani strojní průkaz.

Renovovat se bude Londýn, jedno neznámé město ve Francii a Varšava. Zatím nebylo zveřejněno, zda budou na výběr pouze tato tři města, nebo jestli bude seznam pestřejší. Ale každé město má své kouzlo a vidět, jak se vám Londýn opět probouzí pod rukama do své krásy, bude určitě topovka. Připomíná to House Flipper v mnohem větším měřítku. Nebudete si ale moci dělat jen to, co se vám zrovna zlíbí. Budovy a lokace vyžadují převážně prašule. Takže si nebudeme hrát jen na úklidovou četu a zedníky, ale taky na ekonomy. Většina haraburdí se dá prodat, nebo jinak zrecyklovat, takže na materiál peníze vyděláte, ale utrácet budete muset chytře. A to zní ještě zajímavěji. Možnost předělat si evropská města k obrazu svému. No neber to.

Hru bude možné hrát pouze na PC a už teď si ji můžete přidat do svého seznamu přání na Steamu.

I když hra vypadá jednoduše, tak nějaké nároky na hardware přeci má. Ale myslím, že se to dá zvládnout.

Pokud na poválečné simulátory moc nejste, co zkusit vesmír? Strategická hra Stellaris dostane nové DLC.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Back to top button