NovinkyPCPS5

Metro Exodus se dočká grafického upgradu | Novinka

Zatím poslední díl z třídílné série Metro, tedy Metro Exodus, zažil obrovský úspěch při svém releasu. Ano, pamatujeme si na to, že oznámení Epic exkluzivky rozpoutalo platformové wars na PC a víme, že někteří vytrvalci vytáhli Metro ze své Steam knihovny i rok po vydání. Tyto spory jsou snad už za námi a můžeme mrknout na to, co nás v Metru čeká?

Metro Exodus Enhanced Edition

Metro při svém releasu patřilo mezi úplně první hry, které obsahovaly Ray Tracing. Tuto vymoženost si užili ale jen ti z nás, kteří mají doma NASA PC. To se nám ale trošku mění s příchodem nových NVIDIA grafických karet. A nejen to! Vydání next-gen konzolí, které samy o sobě Ray Tracing podporují, dovoluje vývojářům z 4A Games přinést grafický update i nám ostatním plebům s low-end PC. Vývojáři se totiž rozhodli přepracovat jejich unikátní engine a přinést Metro Exodus na next-gen konzole v novém kabátě.

Upgrade se netýká jen konzolí

Nebojte se, ani PC hráči nebudou ochuzeni o nějaký ten upgrade. Pro PC vyjde totiž nová Metro Exodus PC Enhanced Edition. Jak nám oznámili na Steamu, bude zahrnovat mnohá vylepšení, zaměřená právě na technologii Ray Tracing. No a to není všechno! Metro by se totiž mělo objevit i na Macu a Linuxu! Mac verze se objeví už v březnu a Linux se dočká během roku na Steamu! Pokud jste třeba poslední Metro ještě nehráli, na Steamu je momentálně ve slevě za nějaký litřík.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button