EsportNovinky

Po boku Frozena již v Mousesports nebude hrát ChrisJ | CS:GO

Kolem složení týmu Mousesports se v posledních týdnech vedla rozsáhlá diskuze. Kapitánovi týmu Kariganovi totiž končí smlouva. Třicetiletý veterán sice již nerozdává tolik hlav jako za svých mladých let. Jeho zkušenosti a styl vedení družstva z něj však stále dělají důležitou součást týmu. A je tu stále mnoho celků, které potřebují dobrého kapitána jako sůl. Mezi nimi i FaZe Clan, ve kterém Karigan strávil 2 roky. Unikly i zprávy, že mezi těmito stranami probíhá jednání. Mousesports byli dokonce nuceni hledat potencionální zálohu za svého kapitána. Ten se totiž nemohl rozhodnout, zda má v Mousesports pokračovat. A ani teď zatím nevíme jak se celá situace vyvrbí.

Co je ale potvrzené, je odchod veterána ChriseJ. Ten reprezentoval německou organizaci od roku 2013. Za sedm let jeho působení by se dalo skoro říct, že ChrisJ je Mousesports. Ke konci minulého roku, kdy se z něj po odchodu Woxica stal hlavní AWPer, měl problém udržet dobrou formu. A i když ještě občas dokázal překvapit všechny diváky parádní střelou či clutchem, tak postrádal konzistenci, která je u hlavního snajpra potřeba. Sice se ještě neví kam jeho cesta povede, je ale slušná šance, že se jako kapitán přidá do tým FunPlus Phoenix, který se má skládat z minulého GODSENT celku (součástí je i Slovák STYKO).

Kdo ho tedy nahradí?

Nahradit ho má dánský talent acoR. Ten minulý rok reprezentoval tým Mad Lions, který měl ze začátku roku celkem dobré výsledky. Dokonce vyhráli první sezónu Flashpointu. Po odchodu Bubzkjiho se jejich výsledky začaly zhoršovat. I pro něj tedy dává smysl přejít do elitního týmu jako je Mousesports. Navíc je acoR dost možná druhý nejlepší sniper z Dánska hned po Dev1ce. Jak se můžete přesvědčit zde, tak má i špičkový movement.

Jeho první zápas bude již 25.1. v 17:30 na cs_sumit 7, kde se Mousesports střetne z FaZe Clanem. Třeba se ukážou i na Majoru 2021.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button