MobileNovinkyPCPS4

Genshin Impact – akční RPG

State of Play bylo nabité novinkami, mezi kterými nechybělo nové akční RPG Genshin Impact, které čerpá inspiraci z The Legend of Zelda: Breath of the Wild a jejím cílem je podstatně se lišit od jiného známého titulu – Honkai Impact 3.

Hráči, v roli cestovatele, budou prožívat dobrodružství v cross-play napříč různými platformami, i když poslední beta testy byly omezeny na PS4 a PC cross-play. V průběhu hry se odemknou nové postavy, každá se svými vlastními elementárními schopnostmi a výzbrojí a hráči se mohou seskupovat do skupin po třech.

Nový herní trailer pro Genshin Impact od miHoYo předvedl také dvě ze sedmi hlavních měst, která tvoří fantasy svět Teyvat. Prvním z těchto měst je Mondstadt, idylické „Město svobody“ kterým prostupují písně bardů. Nachází se na severovýchodní straně kontinentu. Mondstadt je místo, kde se noví hráči setkávají s řadou nových postav s impozantními silami, které budou klíčovými společníky dobrodruha, vydávajícího se na cestu přes Teyvat.

Další je přístav Liyue – největší obchodní přístav v celém Teyvatu. Toto město mísí prvky starověké východní kultury a ohromující přírodní scenérie a splétá je dohromady do úžasně krásné a skutečně magické krajiny. Přístav je plný různých postav s různým zázemím a mnoha příběhy.

Genshin Impact, open world akční RPG by mělo být k dispozici na PlayStation 4 později na podzim tohoto roku, stejně tak doufejme že i na PC, Android a iOS. Vývojáři mluvili i o Switch verzi, ale od loňského ledna se žádná další informace nedostavila.

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button