HryNovinkyPCPS4Xbox One

Remnant: From the Ashes čeká zajímavá budoucnost

Je to teprve pár dní, co tahle novinka od Gunfire Games vyšla, už teď ale vyplouvají na povrch nové informace ohledně budoucnosti hry. Hra sama o sobě nabízí poměrně dobré možnosti znovuhratelnosti – v jednom zahrání nenarazíte na všechny bosse, lokace ani vybavení, které je ve hře přístupné, díky automatickému generování lokací. Pokud tedy budete chtít vidět opravdu všechno, co hra nabízí, budete muset kampaň rozehrát víckrát a když už jsme u toho, klidně i na vyšší obtížnost.

Vývojáři ale už nyní plánují, jak svou hru rozšířit tak, aby vydržela a bavila co nejdéle. V plánu je Adventure mód, kdy budeme moci nechat vygenerovat znovu jednu konkrétní lokaci a nebude tak potřeba pokaždé začínat novou kampaň. Budete tak moci rychleji vyzkoušet všechny možnosti daného světa. Tohoto módu bychom se měli dočkat přibližně do dvou týdnů.

V AMA na Redditu také autoři potvrdili, že se zabývají otázkou PvP, kde bychom se mohli dočkat možnosti připojit se k nějakému hráči do kampaně a napadnout ho, po vzoru invade z Dark Souls, případně rovnou nějakou formu duelů a podobně. Autoři dále chystají hromady nvoého vybavení, bossů, nepřátel, vylepšení stávajících lokací ale dokonce i celé nové planety, na které se podíváme. Rozhodně tedy je na co se těšit a recenzi na tuhle hru vám přineseme už brzy!

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button