NovinkySeriály

Seriál Obi-Wan Kenobi je plně obsazen a jde do výroby | Novinka

Bylo odhaleno celé obsazení připravovaného seriálu Obi-Wan Kenobi spolu s datem zahájení produkce. Do role se vrací Ewan McGregor (Blízko od sebe, Kryštůfek Robin) jako legendární mistr Jedi a ve své roli bude navazovat na komiksový příběh „Old Ben“. Seriál má být situován do doby Galaktického impéria, asi 10 let po duelu mezi Obi-Wanem a Anakinem Skywalkerem. Dokonce i představitel Anakina Hayden Christensen (Probuzení, Jumper) se do seriálu vrací, ale už ne jako Anakin Skywalker, ale jako Darth Vader (ano, je to jedna a tatáž osoba). Natáčení by mělo oficiálně začít v dubnu tohoto roku.

Sám Ewan McGregor se vyjádřil:

„Používáme technologie, které používají k natáčení seriálu Mandalorian. Opravdu se mi ten seriál líbí a líbí se mi i jeho formát. Skvělá je i jeho „západní povaha“, je to staromódní televizní western a je perfektní.“

Podívejte se na seznam posil, protože obsazení je vskutku velkolepé. Další seriál ze světa Star Wars tak očividně na ničem nešetří a není se čemu divit, vždyť Obi-Wan Kenobi je jeden z nejslavnějších Jedi všech dob. Ostatně, pokud mi nevěříte, podívejte se sem.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button