NovinkyPC

Téměř tucet disků pro Microsoft Flight Simulátor

Datum vydání toho nejrealističtějšího flight simulátoru se nezadržitelně blíží. S postupem času se odkrývají další střípky toho co od hry očekávat. Dnes nemáme žádné screeny, gameplaye nebo novinky ohledně možností navštívit kontinenty z pohodlí domova. Na druhou stranu, je tato zpráva možná klíčem k tomu zda si hru vůbec zakoupíte.

Digital ne díky, raději DVD

Pokud patříte mezi skupinu gamerů, kteří stále ještě vyznávají klasické a dobré fyzické nosiče tak je tato zpráva přesně pro vás. Pokud je pro vás něco jako Steam, Epic Games Store a jim podobní sprosté slovo, dobře vás chápeme. Nic není lepší než pocit nově otevřeného obalu hry, vystavení na zaprášenou poličku a po letech a letech prášení, modlit se aby to byl disk ještě čitelný.

Také si sakra dobře pamatujeme ten boom když v roce 2018 vycházel Red Dead Redemption 2 na dvou discích. Bylo z toho pořádné pozdvižení ne, že ne. Ale co je to 2 DVD? Pche! Kluci a holky v Microsoftu si řekli, že když už tak pořádně!

Na instalaci si nechme raději celý víkend

Publisher hry Aerosoft oznámil, že nový flight simulátor vyjde na 10 (!) oboustranných DVD nosičích! Součástí celého tohoto balení bude také tištěný manuál. A říkáte si, co to ksakru bude na všech 10 DVD? No, v balení samozřejmě obdržíte digitální kód pro claimnutí hry. Ta by měla v základu zabrat nějakých 90GB. Ostatní disky obsahují celý svět, který simulátor nabídne. Pokud ale máte NASA internety a nečekáte hodiny na gigový update tak se nemusíte s nějakým DVD trápit. Celý tento update bude stažitelný digitálně z microsoft store. Hra by měla spatřit světlo světa už 18.08.2020 exkluzivně pro Windows 10.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button