Novinky

Call of Duty: Modern Warfare / Season 4

Dnes v ranních hodinách začala nová, již 4. sezóna CoD : Modern Warfare. Infinity Wards si pro nás nachystali škálu novinek a to jak pro klasický multiplayer, tak pro Warzone, který je free to play battle royale režim.

Kromě nových map jako Trecnh, Barakett a Scrapyard pro multiplayer, přichází také noví operátoři, mezi kterými nechybí cpt. Price, který sérii Modern Warfare už chvíli provází. Vskutku, je to frajer na třetí a se svým zevnějškem je to nepřehlédnutelný playboy, v jehož přítomnosti si dámy trhají svá rodidla. Samozřejmě kromě zmíněného borce nastoupí i další operátoři, které si budete moct buď to odemknout zakoupením battlepassu zrovna, nebo postupným odemykáním jeho úrovní svým hraním.

Přibudou také některé zbraně, mezi které patří taky , mnohými vychvalovaný, Vector, nově pod názvem Fennec. Warzone taktéž nabude novinek. Dle mého hlavně rotace zbraní , které můžete sbírat z beden, nebo volně položených. To samozřejmě přináší i nutnost se s danými zbraněmi naučit střílet, protože ne vždy se povede doběhnout pro Loadout.

Také události na mapě během probíhajících bojů dostaly nový náboj. Během bitvy může nastat Fire Sale, což znamená, že si v nákupních bednách můžete pořizovat vybavení za minimální cenu, či zadarmo. To samozřejmě vyvolá, že se kolem těchto lokací začnou shromažďovat týmy i jednotlivci, aby se o to své poprali. Další je Jailbreak – všichni zamknutí v nechvalném Gulagu budou najednou propuštěni. Hráči, kteří se zrovna pohybují po mapě, dostanou 60 sekund před propuštěním vězňů echo. Posledním z novinek, co se událostí na mapě týče, jsou Supply Choppers. Tyto naletí nad lokace, podobně jako v Plunderu (Blood Money) a je možno je z oblohy sestřelit. Ovšem nenechte se mýlit, není to jen tak. Helikoptéry sice nestřílí, ale aby člověk dostal tu hromadu železa na zem, je potřeba raket, nebo velkého množství munice. Střelba takto samozřejmě velice jednoduše prozradí vaše pozice. Odměna však je velmi lákavá. Krom legendárních zbraní padají taky velké obnosy peněz, UAV, Airstrike a další.

Není však všechno zlato, co se třpytí. Během updatů vznikl velký problém s přetížením serverů a tak se stalo, že jak na konzolích, tak na PC probíhá update velice pomalu, některým v rámci stovek kb/s . To s ohledem na velikost updatu (cca 40 GB PC, přes 30 GB konzole.) je očistcem každého nadšence tohoto titulu. Některým Xbox hráčům indikoval klient dokonce přes 80GB, což se ukázalo jako nesmysl a sám Activison byl nucen na toto reagovat. To ovšem nic nemění na tom, že se dotyční i přes svou trpělivost nejspíš dočkají situace, kdy celý update budou muset stahovat znovu.

Nezbývá než doufat, že se celá tato situace nebude opakovat.

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button