NovinkyPC

MADMONQ | (nejen) herní doplňky – recenze

Pro velkou část zapálených hráčů videoher nebo party milovníků je tento přípravek neodmyslitelnou součástí denní stravy. Zobnout si pilulku a moci hrát několik dalších hodin, no kdo by to nebral? Dnes si představíme účinky MADMONQ a MADMONQ Champion – herního suplementu a nutričního doplňku.

Možné varianty doplňků

Madmonq balení, výživové doplňky

Můžeme si vybrat ze 2 variant – Madmonq s okamžitým nabuzovacím účinkem pro hráče nebo party nadšence a Champion, který sice nenabuzuje, zato je ale navržen pro celkové a dlouhodobé zdraví. Varianty se liší, ale pěkně se doplňují.

Nabuzovací varinta obsahuje 28 tablet, varianta Champion obsahuje 30 tablet a je vhodná k pravidelnému užívání. Na oficiálních stránkách lze produkty zakoupit buď jednorázově, nebo formou ročního předplatného (balíček každé 2, 3 nebo 4 měsíce, podle preference), což je za nás cool vychytávka.

A co věk? Výrobce nedoporučuje užívání lidmi do 18 let. Přestože legislativně by neměl být problém, výrobce zastává názor, že do 18 let se mozek neustále vyvíjí. Děti by tyto doplňky brát neměly.

K čemu MADMONQ a MADMONQ CHAMPION slouží?

Už žádné energetické drinky nebo kafe s nezdravým množstvím kofeinu, který tělo akorát tak huntuje. Madmonq doplňky obsahují čistě přírodní látky, neobsahují cukr, umělá barviva a konzervanty.

Co si budeme, sezení u počítače rozhodně nemá na tělo stejný vliv, jako má chůze na čerstvém vzduchu. Tyto tablety by svým složením měly zčásti (pozor, ne úplně!) nahrazovat to, o co vás obrazovka počítače ochudí.

Jaké je složení suplementů?

Madmonq je popularizátor lifehackingu. Obsahuje výživové doplňky, které shází nejen gamerům. Populace obecně moc nedbá na zdravou a vyváženou stravu a životní styl, Madmonq proto shromáždil informace o látkách, které jsou pro nás esenciální, a napěchoval je do sladkých tabletek. Převážně tedy ve variantě Champion.

Na oficiálních stránkách madmonq.gg je celé složení jak u Madmonq, tak u Champion k nahlédnutí. Zde shrneme ty nejpodstatnější složky.

herní suplement Madmonq a výživový doplněk Champion

Nabuzovák Madmonq obsahuje extrakt z ženšenu sibiřského, klanoprašky čínské, meduňky lékařské, brahmi, rhodioly a dalších. Všechny tyto byliny mají podle studií pozitivní vliv na kognitivní funkce. Doplněk obsahuje také vitaminy B6, B12 a zinek, dále kofein a esenciální aminokyseliny L-Tyrosin a L-Theanin, VitaCholin a Acetyl-L-Karnitin. Všechny tyto látky se společně podílejí na aktuální zvýšení koncentrace.

Champion obsahuje převážně dávku karotenoidů pro zdraví očí (lutein, zeaxanthin), glutathion, který má antioxidační účinky, pěknou dávku vitaminů (A, E, C, B12, B3, B6, K2 + D3), biogenní prvky (zinek, selen, měď), aminokyseliny L-Methionin a L-Cystin pro zdraví vlasů, ostropestřec mariánský pro očistu jater a další látky podporující správné fungování krevního oběhu, cév, svalů i libida.

Doporučená dávka od výrobce je 5x za týden. Je důležité prokládat alespoň 2denními pauzami, ať si tělo nenavykne úplně.

Jak Madmonq a Champion působí na autora aneb vlastní zkušenost

Vysazení některé látky či nedostatek esenciálních živin ze stravy může být závažný problém. Proto účinky mohou být rozdílné pro každého, a to právě na základě životosprávy obecně (nezapomeňme, že to zahrnuje i pohyb a dostatek kvalitního spánku).

  • Na sobě vždy nejvíce pociťuji nedostatek vitaminu B12 – studené, “nervózně upocené” ruce o tom jasně svědčí. Champion obsahuje 2000 % denní dávky, a tak tento problém s přehledem vyřešil.
  • Dále mohu potvrdit, že nabuzovací varianta opravdu zvyšuje koncentraci a soustředěnost.
  • Další, ryze praktické výsledky jsou ovšem těžko průkazné, zvláště pokud lifehackingové doplňky zkoušíte paralelně, a výsledky tak nemůžete atributovat jednomu či druhému doplňku nebo látce.
  • Obě varianty mají navíc dost výrazné aroma, a to ať už samotná lahvička s doplňkem, tak i pak z úst. Někomu aroma může být příjemné, někomu to ale naopak přijde až moc silné.
  • Chuť je příjemná a je to rozhodně výhodou od jiných doplňků, které se vyrábějí ve formě polykacích pilulek.
tableta Madmonq Champion

Po vysazení Champion výpadek vitaminů pociťuji výrazně, a vím tedy, že doplňky musím nakoupit znovu. Po dobu braní mi bylo značně lépe, byť byla zima. Z podstaty látek Champion nejde pocítit v rámci dne, jde o dlouhodobou výživu, ale pociťuji to až teď při výpadku.

Champion cítím i pro reflexy, uvažování. Pocítit šly ale i vedlejší účinky – někdy to tělo až zbytečně moc vystresovalo. Na denní používání bych byla tedy osobně opatrná, brala bych například 2 dny v týdnu při nejvyšším vypětí, ale ne 5 dní v týdnu, jak samotný madmonq.gg doporučuje.

Závěr – doporučujeme Madmonq užívat?

Věříme, že kutilové, kteří se o výživové doplňky zajímají, by si podobný produkt dokázali umíchat doma, a to třeba právě sobě na míru. Madmonq vám to ale naservíruje přímo pod nos, a to přesně v doporučeném množství (a navíc ještě super cool cyber balení). Za nás výhoda.

Zda nakopávat tělo a mysl Madmonqem, to jest otázkou. Stejná otázka totiž platí i pro čaj nebo kávu.
Nejdůležitější otázkou pro sebe sama je, zda problémy s koncentrací nevyřešit zdravější cestou – kvalitním spánkem, dostatkem pohybu na čerstvém vzduchu, udržováním psychické pohody a vyváženou denní stravou. Takové kroky totiž samy o sobě významně podnítí mentální činnost a kognitivní funkce.

Ano, Madmonq je cítít, a to zvlášť u těch, kteří s nakopávači jakékoliv formy neměli dodnes moc zkušeností. Pro hráče ideální forma okamžitého nabuzení.

tableta Madmonq

Co se týče Championu, ten má rozhodně místo v životosprávě, zvláště pokud víte, že hraní nehodláte omezovat na úkor zdravějšího životního stylu. Pak opravdu má doplňování vitaminů touto formou smysl.

Dalším krokem už je jen pravděpodobně zjistit svůj střevní biom, nechat si přečíst genetický kód a přizpůsobit jednotlivé složky doplňků sobě přímo na míru. Nikdo z nás není stejný a na každého má vliv něco jiného.

V budoucnu snad budou doplňky upravovány s časem, dle aktuálních výzkumů, a tedy si podobným měřením nebudeme muset procházet. A třeba bude právě Champion pro všechny tím nejlepším univerzálním doplňkem!

A co vy? Zkoušeli jste Madmonq či Champion?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button