NovinkySoutěže

Poslední adventní okno aneb je tady (GAMESMAG) Ježíšek!

Náš adventní kalendář se blíží do svého grandiózního finále. A že to bude finále! Poslední okno je samosebou největší. To naše je však tak velké, že jej budeme muset otevírat po částech. Jakmile by se totiž všechny dárky vyvalily naráz, zaplavily by redakci. A my tady nemáme dost místa. Pojďme si ten Štědrý den udělat ještě štědřejší. Chápu, že nad bramborový sálat nic není a všichni se těšíte na zdokonalení umění splynutí s gaučem. Stále však máte možnost najít jednu z hodnotných cen a nadělit si tak originální dárek pod stromeček. Nevěříte? Mrkněte níže a já vám dokážu, že rozhodně JE o co stát!

A kde je nějaká deskovka?

Tady! Ty největší skvosty jsme si přece chtěli nechat nakonec. Vzpomínáte? Patří mezi ně i překvapení v podobě obří krabice, kterou nám zaslalo ALBI. Krabice samozřejmě není prázdná! Komponentů v ní je víc, než dost. A taky nálepek, lepidla, dřeva…

Pro absolutní dokonalost k mému popisu přidávám i odkaz na soutěžní otázku. Kdyby náhodou. A držím palce!

Štědrej večer nastal

A jsme zpátky u mých oblíbených koled. Pokud jsem si získala vaši pozornost, dovolte mi představit vám systém posledního adventního okénka, které budeme postupně otevírat během 24.12.

Soutěžní otázku k Vánočnímu oknu najdete již na konci tohohle článku. Máte tak možnost soutěžit již od této chvíle až do zítřejšího Štědrého dne 12:00. Poté den uzavíráme a losujeme jednu hlavní (BIG BIG ) výhru pro toho nejšťastnějšího z vás a další menší výhry až do 16:00. Tím bude náš adventní kalendář uzavřen. Nebuďte smutní. Příští rok si dáme opáčko, co vy na to?

A co budeme rozdávat na štědrý den? Dárečky od našich partnerů! Pár her od HYPE, Cenegy a nás, nějaký ten hardware od Genesis a k tomu ještě dáreček od Golden Dog! Máte se hold na co těšit 🙂

Za celou redakci vám přeju ty nejparádnější svátky a doufám, že budete i nadále číst naše články, komentovat diskuze a dávat nám tolik potřebné feedbacky.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button