NovinkyXbox Series X

Xbox Series X – Master Chief s hlavou kočky

Společnost Microsoft vydala krátký film/reklamu s názvem „Lucid Odyssey“, který ukazuje sny hráče poté, co si zahráli na Xbox Series X. Ten je součástí větší série obsahu „Made from Dreams“ od Xbox, která pojednává o snění lidí, kteří hráli na Xbox Series X. Tento film/reklama byl vytvořen režisérem Taikou Waititi, který je držitelem Oscara za film Jojo Rabbit. Ve videu se zaměřili na sny hráčky MoonLiteWolf a týkají se propojení herního světa a její kočky. V úvodu tohoto videa se zdá, že se jedná o zcela seriózní počin, ale je to celé pojato vtipně a ten konec opravdu stojí za to.

“It was in space, and Master Chief was DJ…oh, and he was a cat!”

Xbox Series X – Lucid Odyssey

Když jsme zvážili plný potenciál hraní na konzoli nové generace, přemýšleli jsme, zda by konzole Xbox S/X mohla skutečně naplnit sny hráčů. S pomocí několika členů komunity Xbox a několika neuvěřitelně talentovaných tvůrců jsme se pustili do objevování. Microsoft/Xbox

Jak už bylo zmíněno výše, jde o součást větší série obsahu „Made from Dreams“. A čeho se bude týkat konkrétně? Společnost Microsoft se vyjádřila následovně:

S využitím nejmodernější technologie nahrávání snů vědci prováděli experimenty s lucidním sněním, které zachycují a dekódují skutečné sny hráčů poté, co hráli na konzoli Xbox Series X. Poté jsme se spojili se světově proslulými umělci a tvůrci, kteří se inspirovali daty, které vědci zaznamenali u skutečných lidí. Přinesli jsme sny hráčů k životu prostřednictvím série obsahu, kterému říkáme „Made from Dreams“. Tato série obsahu navazuje na naši kampaň Power Your Dreams a ukazuje, že z nové generace konzolí Xbox vznikají sny – doslova.

Xbox Series X – Made From Dreams

Více o kampani „Made from Dreams“ se dočtete na oficiálních stránkách Xboxu. Za sebe musím uznat, že reklama „Lucid Odyssey“ je opravdu skvěle udělaná. Hry a kočky? To je něco pro mě! 🙂 Jako reklama působí skvěle. Jen si nejsem moc jistý tím, že za podobné sny může právě nová konzole od Xboxu, nemyslíte?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vánoční soutěž s Gamesmag.cz o hodnotné ceny!

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x