NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Warface: Nový trailer Hydra raid

Warface oznamuje nová update pro hru Warface. Jde o nový PvE Raid s názvem “Hydra”, který je momentálně zadarmo ke stažení na Xbox One. Verze pro PS4 a Nintendo switch bude následovat.

Po zachránění kolonistů na Marzu, tým Vega-5 a Agent Noda byli zajati a drženi na námořní základně Hydra. K záchraně byla povolána speciální jednotka Sigma 3, která úspěšně dorazila na základnu Blackwood, ale byla objevena a nyní musí bojovat o přežití.

PvE Hydra má několik nových herních mechanik. Na rozdíl od dřívějších raidů, tento požaduje menší tým o třech hráčích, což umožňuje zajímavější možnosti strategie a kombinací postav. Další novinkou je celková lokace raidu, která nabízí nové, speciální assety v neutrálních barvách, které umožňují lepší viditelnost nepřátel na mapách. Hráči si také můžou užít variaci zbrusu nových zbraní a outfitů pro postavy

Zobrazit více

Klára Kropáčková

Ahoj, jsem kreativní pisálek. Věnuji se krátkým příběhům, žurnalistice, copywritingu a videoherní scénáristice. Ráda píšu rozhovory, reportáže a zajímavé články z oboru. Mému života vládnou kočky. Žij blaze!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button