ExkluzivněNovinky

Vyhodnocení Vánoční soutěže s Gamesmagem!

Tak a je to tady, Vánoce jsou skoro za námi, dárečky rozdány a nám nezbývá než popřát šťastné a veselé všem! Ehm tedy vlastně počkat, jak to tak vypadá ještě pár dárečků se u nás pod stromečkem našlo! Přesně tak, ve 20:00 dnešního dne totiž skončila soutěž o věcné ceny s našimi partnery! A jak to tedy celé dopadlo? Kdo vyhrál? Čeho se dočkal? O co se vlastně soutěžilo?!

To vše se dozvíte o pár řádků níže! Prvně bychom ale chtěli poděkovat všem partnerům, kteří se na soutěži podíleli. Jmenovitě to jsou:

Nakladatelství CREW, Nakladatelství Golden Dog, Distributor CENEGA CZECH, Eshop FadeeEshop Animerch, Knihkupectví Valhalla a samozřejmě výrobce herního příslušenství Genesis.

Teď už ale k samotným výhercům. Ve slosování bylo neuvěřitelných 148,300 hlasů z nichž jsme vybrali 6 z vás, kteří si odnesou úžasné ceny (vzhledem k GDPR neuvádíme celá jména a výherci budou kontaktováni přímo na email během 25.12.2020):

1. místo Jakub H.
2. místo Dalibor P.
3. místo David J.
4. místo Alena D.
5. místo Jakub D. S.
6. místo Cassandra D.

A pokud nejste mezi výherci nezoufejte, již brzy pro vás chystáme další soutěže o další hodnotné ceny, které byste si určitě neměli nechat ujít! Sledujte nás tedy na všech sociálních médiích, ale hlavně na našem webu GAMESMAG.CZ!

Zobrazit více

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

omentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button