NovinkyPCPS4Xbox One

Ubisoft ukazuje story trailer z Assassin’s Creed Valhalla!

Nejnovější díl ze série Assassin’s Creed dorazí na naše herní zařízení již 10. listopadu. No a tentokrát jsme se po dobrodružství v Egyptě a Řecku přemístili do období drsných Vikingů, na jejichž straně stojí všemocný a vševědoucí Ódin. Upřímně, mně tímhle tématem dost zaujali a i když je asi divný, že by se v řadách Vikingů vyskytoval někdo z řádu Asasínů. Tak furt je to asi pravděpodobnější než v předchozích dvou zasazeních a to hlavně díky Anglii, kde se bude nejnovější díl odehrávat. Dost už ale o těhlech věcech, které už jste stejně dávno někde slyšeli. Jste tu kvůli novinkám a ty taky dostanete!

Ubisoft nám totiž včera navečer vypustil do světa story trailer k Assassin’s Creed Valhalla. Jenž se samozřejmě zaměřuje na Eivora, jeho klan a jejich cestu do Anglie. Na scéně můžeme také zpozorovat Eivorova bratra Sigurda, s nímž se rozhoduje o budoucnosti jejich klanu. No a jelikož je Norsko sužováno nekonečnými válkami a nedostatkem zdrojů, rozhodnou se hledat útočiště jinde. V Anglii. Ta stále není ucelená a nalezneme na její území spoustu malých království. A právě jejich podrobení vidí Eivor jakožto nejlepší možnost pro svůj klan. Avšak nic nepůjde jen tak jednoduše a Eivor na svém cestě potká všemožné tváře. Ať už se bude jednat o řád Hidden Ones, mocné Saxonské krále či syny Ragnara Lothbroka. Bude se rozhodně jednat o zajímavá setkání. Na tohle všechno se můžeme těšit, ale kdo ví jaká tajemství a hrozby samotná Anglie ještě skrývá?

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button