HryNovinkyPC

The Way of Wrath, konečně neokoukané prostředí pro RPG

Pokud existuje nějaký titul, který snad nikdy neomrzí, je jím rozhodně RPG. Strhující příběh, vývoj postavy od nezkušeného bažanta po neohroženého geroje, vyvíjející se vztahy mezi postavami a v poslední době i nějaká ta stavba báze, to prostě vždy zabaví. Momentálně se na nás hrne tolik titulů ze všech stran, že je těžké vybírat. Pro některé je těžké některé tituly i dohrát, sám mám menší seznam her, které prostě nemám čas dotáhnout do konce. Tak aby toho nebylo málo, máme tu další RPG a tentokrát z pěkně originálního prostředí. Mrkneme do prehistorické doby! Do rané doby bronzové. Vývojáři z Animmal spolu s vydavateli z Hooded Horse nám představují The Way of Wrath.

The Way of Wrath vás postaví do role náčelníka prehistorického kmene. Řešit budete různé všední problémy tehdejší doby, například přežit do dalšího dne. Podle všeho bude tohle vlastně váš hlavní úkol, přežití. Budete hledat suroviny, potravu, materiály na stavbu, ale třeba i výbavu pro své vojáky. Vývojáři zmiňují lov divoké zvěře, ale i různých nestvůr. Důležitý bude například i rybolov. Craft bude nejspíš důležitý aspekt hratelnosti. Vedle craftu bude důležitý i vývoj vztahu mezi vašimi postavami, vývoj vašeho úkrytu v podobě pevnosti, jednoduše se můžeme těšit na strhující příběh plný zajímavých mechanik. Ostatně jak jinak, vývojáři nás těžko budou lákat na nudu v lese.

Zaujal vás titul? Na první pohled by se mé pocity dali shrnout do jednoduchého “meh”. Čím víc jsem se však o hře dozvěděl, tím víc jsem zaujatý. Osobně jsem zvědavý, co z titulu nakonec vyleze. Originální prostředí, celkem originální námět, zajímavý koncept. Konečně taky nějaká změna od neustálé cesty pasáčka krav ke god killerovi. The Way of Wrath zatím nemá pevné datum vydání, vyjít by měla někdy v roce 2022. Titul bude dostupný na platformě Steam a GoG.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button