NovinkyPC

The Shore. Další z prokletých ostrovů?

Pamatujete si na film Prokletý ostrov z roku 2010? Byl to rok, kdy si DiCaprio střihnul hlavní roli minimálně ve dvou ultra kvalitních kouscích, za které sice opět nedostal Oscara, ale do paměti se mi vryly. Inception a zmiňovaný Prokletý ostrov. Teaser, na novou hru The Shore, mi jeden z nich rozhodně připomněl.

Je jen málo autorů, jejichž vliv najdeme v tolika hororových filmech, knihách, komiksech, hrách, ale i kreslených pohádkách jako je Scooby Doo. Narážím na H.P.Lovecrafta, jehož svět se stal inspirací i pro nově vycházejí first person parádu The Shore. Hra je zaměřená na prostředí zapovězeného a tajemného ostrova, jehož atmosféra dokáže navodit to správné mravenčení v zádech.

Psychologické dobrodružství, které graduje s každým poraženým netvorem či nadpřirozenou bytostí. Dokážete si udržet svou příčetnost? Nebo skončíte jako DiCaprio uvězněn na hraně reality a bláznovství?

The Shore si vypiplal 3D grafik Ares Dragonis, který není jen vývojářem hry, ale i vydavatelem. Aktuálně můžete mrknout na nový trailer, který už jen svou doprovodnou melodií vzbuzuje velkou pozornost.

Legendární Cthulhu, jeden z prastarých, se již objevil v mnoho herních provedeních. Ne vždy to byla úplně hitparáda. Tady však vidím potenciál. Ruku na srdce, jako velké fanynce Arkham Horor mi tahle hra rozhodně neunikne.

Zobrazit více

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x