NovinkySeriály

The Last of Us VS. The Walking Dead

Jak jistě všichni dobře víte, v budoucnu se dočkáme seriálu na motivy herní série The Last of Us. Autorem seriálu jsou kreativní ředitel The Last of Us Neil Druckmann a Craig Mazin, který stojí za scénářem skvělého počinu od HBO – seriálu Černobyl. Druckmann bude také výkonným producentem seriálu po boku Cheryl Strauss (Černobyl a Hra o trůny), stejně jako prezident Naughty Dog Evan Wells. Seriál The Last of Us bude pravděpodobně vysílán v roce 2022, což znamená, že bude hlavním sokem proti premiéře finále poslední série The Walking Dead.

Co říkáte? Líbil by se vám Nikolaj Coster-Waldau jako Joel? Mi teda určitě a bral bych ho všemi deset. Bohužel jde pouze o povedený, fanoušky vyrobený koncept. 🙁

Dojde na souboj “zombie” seriálů?

Kvůli epidemii Covid se původní datum vysílání poslední série The Walking Dead posunulo. Ovlivní premiéra seriálu TLoU datum vydání závěrečné řady seriálu The Walking Dead?

Myslím, že je tu prostor pro oba seriály se “zombie” tématikou. The Last of Us je úžasná hra, za kterou stojí působiví tvůrci, ale je zcela odlišná od The Walking Dead. Budu sledovat oba. Doufám, že se na to bude dívat spousta lidí. Scott Gimple – Chief Content Officer seriálu TWD

Závěrečná sezóna původního The Walking Dead bude zahrnovat 24 epizod. Série bude rozdělena na dvě části. Prvních 12 dílů dorazí na naše obrazovky už příští rok, ale vlivem odkladu je finále poslední série naplánováno právě na rok 2022.

V současné době můžete shlédnout spin-off Fear the Walking Dead a The Walking Dead: World Beyond. V plánu je další spin-off zaměřený na hlavní borce TWD Daryla a Carol, má vyjít v roce 2023. Kromě toho je ve spolupráci s Andrewem Lincolnem (Rick Grimes) plánována také série filmů TWD.

The Walking Dead Season 10 Comic Con Trailer

Jako fanouškovi obou sérií je mi úplně jedno kdy a kde se budou seriály vysílat. Hlavně že se natočí a pro mě za mě může premiéra být i v jeden den. A co vy? Těšíte se na nový seriál TLoU a finále poslední řady TWD?

Už jste četli naši recenzi na pokračování hry The Last of Us Part Two?

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button