NovinkyPCPS4Xbox One

Tajná zpráva na Xbox One Cyberpunk 2077 edici

Cyberpunk 2077 je určitě jednou z nejočekávanějších her tohoto roku. Což znamená že se fanoušci pořád snaží odhalit nějaké informace o hře ještě před jejím vydáním. A to se povedlo Eversmans037, který svůj objev hned přidal na svůj Reddit a podělil se s celým světem.

No a co se mu vlastně povedlo najít? Nejednalo se o žádné bližší informace ke hře, bylo to totiž ještě něco lepšího. Nebudu chodit kolem horké kaše, jde totiž o to, že na spodku limitované Cyberpunk 2077 edice Xboxu One je nápis. Na první pohled nijak nevýrazný nápis Uniform Victor Michael Echo, je ale pouhou nápovědou. Takže když si dáte slova pod sebe a přečtete první písmena, vyjde vám UV ME.

A to už nás dělí jen krůček od odhalení tajné zprávy. Ta je napsána tak, že se dá odkrýt pouze UV světlem. Když tedy spodek konzole osvítíte tímto světlem naleznete to co jste hledali. A tím je poděkování od vývojářů a to v 15 jazycích, ve kterých bude hra dostupná při jejím vydání.

Cyberpunk 2077 vychází 17. září a to na PC, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X. Ale čekání si budeme moci ještě o něco zkrátit, jelikož 25. června nás čeká akce Night City Wire od CD Project Red, kde by nám měli ukázat něco víc ze světa Cyberpunku 2077.

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Redakční články uživatelů, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button