NintendoNovinky

Super Nintendo World se otevře už v únoru

Universal Studios Japan oznámilo nové datum otevření Super Nintendo World, připadlo na 4. února příštího roku! Theme park v Osace se měl otevřít už letos v létě v čase Olympiády, ale kvůli pandemii bylo Universal Studios nuceno otevření odložit. Oblast věnovaná Nintendu a Super Mariovi bude obsahovat například horskou dráhu Mario Kart, Yoshi’s Adventure založenou na omnimoveru, Mushroom Kingdom, nebo Bowser’s Castle.

Samotná plocha Super Nintendo World však nebude příliš velká, park se bude zaměřovat hlavně na interaktivitu. Návštěvníci budou moct využívat třeba AR headsetů. Při vstupu dostanou pásek na zápěstí, který jim v mobilní appce dovolí sbírat coiny a razítka podle toho, co/koho v parku navštíví. V parku se také budou nacházet bossové, k jejichž poražení se budou účastníci muset spojit. Samotná plocha ještě není dostavěna, zdaleka o ní nevíme všechno. Kolují například zvěsti, že bude obsahovat i téma Donkey Konga.

Toto rozšíření stálo Universal Studios 70 miliard japonských jenů (12,7 miliard korun). V součastnosti se v theme parku nachází 10 různých atrakcí, mezi něž patří například svět čar a kouzel Harryho Pottera, Jurassic park, či mimoní park. Super Nintendo World bude tedy jedenáctou částí tohoto parku. Existuje však i možnost, že bude otevření znovu odloženo. Právě v Osace totiž opět výrazeně začal růst počet nakažených covidem. V přístích měsících tedy uvidíme co a jak bude.

Zobrazit více

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button