NovinkyPC

Staňte se Sherlockem Holmesem budoucnosti v Gamedec

Píše se konec 22. století a vy jste soukromým detektivem ve městě Warsaw City. Avšak nejste někdo obyčejný, jste něco víc, jste Gamedec. Technologie jsou na úplně jiné úrovni a slova jako realita, život a smrt nejsou tak jednoznačná jak by se zdálo. Existují virtuální světy, kde lidé žijí své životy. No, ale ani v takových světech není nic dokonalé a růžové. Lidská nátura je nepopiratelná, a pokud se zde stane nějaký zločin, přicházíte na scénu vy. Specialista se spoustou zkušeností, který dokáže odhalit tajemství a mechaniky skryté v těchto realitách. Samozřejmě za správný obnos peněz…

Boj se zločinem začíná!

Gamedec je isometrické non-combat cyberpunk RPG, ve kterém se pustíte do řešení zločinů ve virtuálních světech. Mělo by se nám dostat doopravdy čistého role-play zážitku. Každý váš krok, každé vaše rozhodnutí, to vše bude ovlivňovat vaši postavu. To jakým způsobem se postavíte k vyšetřování, jestli se rozhodnete zachránit lidský život nebo ne, je čistě na vás. Podle všech vašich činností se hra bude přizpůsobovat vašemu hernímu stylu a nikdy vás nebude soudit za vaše rozhodnutí.

Hra bude především zaměřena na vývoj postavy, jakož tomu bývá u deskových RPG. Ty jsou právě to čemu se Gamedec chce co nejvíce přiblížit. Vždy budete mít několik různých možností, jak vyřešit stávající situaci. No a podle vašeho rozhodnutí se bude dále formovat vaše postava. V průběhu hraní budete mít také možnost vytvořit si vlastní profese. Ty vám umožní přizpůsobit vyšetřování co nejvíce vašemu oblíbenému hernímu stylu.

Gamedec vypadá jako pěkný počin, který si užijí hlavně hráči mající rádi volnost ve svých rozhodnutí. Plus ještě ten pocit, že vám pod rukama roste vaše vlastní postava. Vlastně takový menší odraz sama sebe. To je něco, co mě k té hře hodně táhne. Kdy se budeme moci pustit do vyšetřování nám ještě nebylo oznámeno, ale hru si už teď můžete hodit do wishlistu na Steamu.

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Redakční články uživatelů, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button