HryNovinkyPC

Staňte se lovci, nebo kořistí v Midnight Ghost Hunt

Když jsem byl menší, tak jsem s kamarády běhával po lese a hrávali jsme na schovku. No, ale dnes už tohle skoro nikdo nedělá, jelikož se na internetu objevil žánr hide n seek. Určitě si všichni hned vzpomenete na Prop Hunt, který byl jednu dobu velkým trendem na Youtube. A dnes už máme spousty variací na tuto původně dětskou hru. Ať už se bude jednat o hide n seek v Minecraftu, Fortnitu nebo snad o Witch it. Těch her je prostě dost a každá se vždy snaží přijít s něčím inovativním.

Novým přírůstkem do této už tak velké rodiny je právě Midnight Ghost Hunt. V této hře se ocitáte ve velkém sídle, kde se ujmete role lovců duchů nebo duchů samotných. Cílem lovců je najít všechny duchy, kteří se schovávají v kusech nábytku po celé sídle. Avšak musí to stihnout do půlnoci. Jelikož s úderem dvanácté hodiny se všichni mrtví duchové promění ve vengeful spirity. Strany se otočí a lovci se stanou lovnou zvěří a jejich jediným cílem bude únik ze spárů smrti.

Pokud vás hra zaujala můžete se přihlásit do alfa testování, které by mělo proběhnout letos v červenci.

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Redakční články uživatelů, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button