EsportNovinkyPS4

Staň se součástí Esport FC Baník OSTRAVA

Baník Ostrava zakládá svůj vlastní esportový tým. Ponese název eSport FC Baník Ostrava a bude klub reprezentovat na vybraných offline a online eventech ve hře FIFA. Šanci stát se hráčem týmu, který Baník v této hře zastupuje, mají všichni fanoušci. Tři nejúspěšnější hráči tohoto kvalifikačního turnaje dostanou právo reprezentovat eSport FC Baník Ostrava.

Ti nejlepší z Vás se navíc mohou těšit na úžasné ceny v hodnotě 25 500Kč! Tato jedinečná příležitost se ti už nemusí naskytnout! Na nic tedy určitě nečekej a chytni, jak se říká, “příležitost za pačesy” a využij svůj potenciál! Informace a podrobnosti o turnaji můžete najít zde – Esport FC Baník Ostrava FIFA turnaj.

Turnaj se pořádá na platformě konzolí PlayStation a herním titulu FIFA 21. Registrace do turnaje bude otevřena do 15. listopadu. Následně bude turnaj oficiálně zahájen v druhé polovině listopadu a jeho délka bude závislá na počtu přihlášených účastníků. K registraci do turnaje je potřeba mít založený účet na www.ovachamp.cz. Následně se do turnaje zaregistrujete přes tento odkaz: http://bit.ly/stan_se_jednim_znas.

Turnaj je přístupný hráčům od 15 let. Pořadatel si vyhrazuje právo na výběr 3 hráčů z finálového turnaje na základě dodržování etického kodexu za účelem vzorné reprezentace eSport FC Baník Ostrava.

Všem účastníkům přejeme hodně štěstí a jen dodáváme: “Ať vyhraje ten nejlepší”.

Zobrazit více

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button