NovinkyPS4

Sony představilo své srpnové hry pro PS Plus!

Srpen se nám už blíží a se začátkem nového měsíce nepřechází nic jiného než hry zdarma pro majitele PS Plus. Takže na co se můžete v srpnu těšit? První na seznamu je novinka od studia Mediatonic s názvem Fall Guys: Ultimate Knockout. Ta vychází právě 4. června, takže vám do knihovny přibude zcela nová hra. A rozhodně to nebude nic, co by vám zabíralo místo na disku. Viděl jsem totiž kousek z close bety a o zábavu je ve Fall Guys: Ultimate Knockout postaráno.

No jedná se sice o úplnou novinku, ale to rozhodně většinu z vás neuspokojí. To chápu, ne každému jsou tyhle typy her po chuti. A tak přichází na scénu druhá videohra, kterou je Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Tímhle jsem určitě potěšil dost z vás. Jelikož se tu najdu určitě spousta hráčů, kteří na tuhle pecku z roku 2009 vzpomínají. Takže ať už jste veterán série nebo úplný nováček, Moder Warfare 2 kampaň by určitě neměla chybět ve vaší knihovně.

Oficiální oznámení na Twitteru Playstationu

Tohle jsou tedy hry pro PS Plus na tento srpen. Jste spokojeni s výběrem, který SONY udělalo, nebo se vám jejich volba moc nezdá? Já za sebe určitě musím říct, že jsem s takovými hrami rozhodně spokojen.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button