NovinkyPC

Sons of the Forest vyjde příští rok | Trailer

Sons of the Forest je survival horor od studia Endnight Games. Hra je pokračováním kultovní hororovky The Forest. Toto pokračování bylo původně oznámeno během konference E3 v roce 2019. Nyní jsme se dočkali prvního gameplay traileru, který nabízí další pohled na sequel původní hry. Datum vydání bude někdy v průběhu příštího roku.

Sons of the Forest – Reveal Trailer | The Game Awards 2019

Stejně jako v první hře bude hrát velkou roli budování základen a dalších struktur. Pracujeme na tom, aby byl stavební systém ještě více pohlcující a přístupný. Hra bude mít zcela nové typy příšer a kanibalů. Bojový systém bude stále zaměřen hlavně na kontaktní boj, střelné zbraně budou mít velmi omezenou munici. V tuto chvíli nepotvrdíme žádné jiné platformy než PC a aktuálně pracujeme pouze na této verzi. Endnight Games

Podobně jako ve hře The Forest hned na začátku ztroskotáte na ostrově, který je plný zmutovaných monster. Budete bojovat proti kanibalům a mutantům, ale hlavně budovat bezpečný a bytelný domov. Jinak nemáte sebemenší šanci přežít. Ostrov má mnoho tajemství, která je třeba objevit.

Nový trailer vedle sebe staví všední a zneklidňující okamžiky. V jednu chvíli hlavní postava seká dřevo, aby si na lesní mýtině postavila přístřeší, ale s příchodem noci se les začne hemžit nepřáteli a začne boj o holý život.

Sons Of The Forest Trailer 2

Už jste četli článek o oznámení nového survival hororu CryoSpace? A víte, že Gaijin Entertainment pracují na nové online dobrodružné hře Age of Water?

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x