NintendoNovinky

Sniper Elite 4 nově na Nintendo Switch

Sniper Elite 4 je taktická střílečka vyvinutá a publikovaná společností Rebellion Developments. Hra byla vydána pro PC, PlayStation 4 a Xbox One dne 14. února 2017. Nyní se dočkali i majitelé herní platformy Nintendo Switch a hra tak doplnila neustále rostoucí knihovnu 3A titulů, které si můžou na svém mazlíkovi zahrát.

Děj se odehrává v Itálii roku 1943 a příběh plynule navazuje na předchozí díl série. V kůži elitního odstřelovače Karla Fairburna máte pomoci italskému odboji zvrátit misky vah na stranu Spojenců dříve než bude pozdě. Pokud jste příznivci taktických stříleček s prvky stealthu, hraných z pohledu třetí osoby je Sniper Elite 4 hra přesně pro vás. K dostání je právě dnes.

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button