NovinkyPS4PS5

Remake Red Dead Redemption na cestě?

Internetový obchod Amazon už vícekrát v minulosti přinesl ověřené i neověřené informace o hrách, edicích či datech vydání. Tentokrát se Amazon (asi) uklikl a dal světu na obdiv novou edici her Red Dead Redemption a Red Dead Redemption 2 zvanou “The Outlaws Collection”. Dočkáme se remake prvního dílu nebo je to jen kolekce obou her pro next gen konzole?

Remake prvního dílu, remaster druhého

Screenshot, na který můžete mrknout kousek níže přináší řadu zajímavých informací. Edici The Outlaws Collection by mělo být možné zakoupit jak pro současnou generaci tak pro next-gen konzole. Datum vydání je zde stanoveno na 31.prosince 2021. Celá edice by měla stát nějakých 70$ – 1600Kč. Cenu bychom brali s rezervou už jen kvůli vyšším cenám next-gen her. Do her by měl být take přidán ray tracing, rychlejší loading time a další kupa vizuálního upgradu. Všechny tyto novinky se týkají next-gen konzolí. První díl by se měl dočkat rozšířeného remake, který bude inspirován původní hrou z roku 2010.

Celý tento leak berte samozřejmě s určitou rezervou. Nic není oficiálně potvrzeno ze stran Rockstaru. Vydání edice Red Dead Redemption 2 pro nové konzole se jistě dá čekat a tak uvidíme, co se z toho vyvrbí.

Zobrazit více

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button