NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Rambo přichází do Paladins

Dobře, nejedná se tak úplně o Ramba, novou postavu s tváří Sylvestra Staloneho, ale o nejnovější skin pro Viktora. V třicetisekundovém traileru tak máte možnost vidět, jak drsně bude nejnovější Viktorova podoba vypadat. Navíc je tu ještě jedna skvělá zpráva pro ty, kteří si platí Amazon/Twitch Prime. Pro ně totiž tento skin bude zcela zdarma. Trochu škoda, že Viktor/Rambo nebude používat svůj klasický kulomet.

Hra samotná má navíc v roce 2022 projít hned několika změnami. Včetně nových map se dočkáme i nových hrdinů. Prozatím byl oznámen The Executioner. Má přibýt i nový mód zvaný Siege Beyond a ten zatím vypadá jako otevřená beta z dob, kdy samotní Paladins vznikali. Jejich cílem je získat zpětnou vazbu od hráčů a postavit hru tzv. na míru.

Paladins si tak stále drží své místo mezi populárními FPS hrami. Ostatně v květnu se už takhle početný výběr hrdinů rozrostl o zabijáka Vatu. Dá se tak stále počítat s tím, že hru budou vývojáři i nadále rozšiřovat, protože má svým věrným fanouškům stále co nabídnout. Ostatně Rambo je ikonická postava filmového světa, takže minimálně na tento event se počet hráčů opět zvedne. Paladins si zahrajete na PC, Nintendu, PS4 a Xbox One zdarma. Takže za zkoušku ani nic nedáte. Skin se pak ve hře objeví už v únoru 2022.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

omentářů

  1. Clickbait jako p**a. Česká Paladins komunita je tak mrtvá, že i leklej kapr plave víc. Tohle je prostě zavádějící, je to skin do hry, do té hry nejde Stallone. Navíc je to hra, kterou nikdo nehraje, doslova celé tohle napsat, vydat a ještě to někde propagovat je největší ztráta kohokoliv času, kterou jsem si kdy mohl představit! Kdyby to byla jakákoliv neumírající hra prosím, ale tohle mě skutečně štve. Věnujte se pořádným článkům pro všechny ne blbosti pro sotva 30 lidí, která ještě ke všemu navnazuje filmové fanoušky!

    1. Dobrý den, mrzí nás že máte takový názor, nejedná se však o clickbait – clickbait je titulek který má pouze lidi nalákat a po prokliknutí se návštěvník většinou nic, co bylo slíbené v titulku, nedozví. Tohle ale není pravda v našem příspěvku máte veškeré informace o Rambovi v Paladins. To, že tvůrci hry Ramba přidávají pouze jako skin na faktu nic nemění. Skin se ostatně jmenuje Rambo a vyobrazuje i Ramba v roli Sylvestra Stalloneho 😉 Nemluvě o tom, že komunita hrající paladins je i podle player io cca 30.000 aktivních hráčů 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button