NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Raji: An Ancient Epic – indická mytologie ožívá na našich obrazovkách

Právě teď vychází Raji: An Ancient Epic, hra inspirovaná indickou mytologií a kulturou. Hra je vyvinuta indickým studiem Nodding Heads Games, které sídlí v Punu. Hrajeme za titulní postavu Raji, jež je oddělena od svého bratra útokem démonické hordy a najednou se nachází uprostřed války. Raji si dá za úkol najít svého bratra a ukončit tuto nesmyslnou válku, avšak to se jí může podařit jen tak, že porazí úskočného a mocného pána démonů Mahabalasura.

Hra má úchvatnou kreslenou grafiku, která vychází ze stylu jednoho z indických kmenů Pahari. Výtvarný styl kombinuje ručně kreslené textury s 3D renderováním. Příběh je prodchnut indickou a balinéskou mytologií. Z celé ukázky čiší touha vývojářů podělit se s námi o bohatou kulturu své země. Já osobně se nemohu dočkat až navštívím starověkou Indii a poznám její mytologii.

Zobrazit více

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button