Novinky

Puzzle se stínohrou najdete v Projection: First Light!

Projection: First Light nás zavede to tajuplného a mytologického světa stínohry. Kde se potulují různé stínové loutky, mezi než patří i naše protagonistka Gréta. S níž se vydáme na jedno velkolepé dobrodružství, v němž navštívíme všelijaké kultury. Avšak nebude to jen tak, jelikož na své cestě narazíme na různé puzzly a platformové části, přes něž se samozřejmě budeme muset nějak dostat. Nacházíme se ve světě kde hraje velkou roli hra světla a stínu, že? Tak vás jistě nepřekvapí, že jednotlivé logické části budou s tímto tématem dost pracovat. Plus nesmím zapomenout na legendární hrdiny jednotlivých kultur, které nás na naší cestě poctí svou přítomností.

Tohle všechno doprovázeno dechberoucím vizuálem a úžasnou hudbou dokáže vytvořit perfektní atmosféru, jenž vás dokáže vtáhnout do hry. Projection: First Light vypadá minimálně po vzhledové stránce opravdu nádherně. Jak budou vypadat jednotlivé puzzly a jaká bude nakonec jejich obtížnost, to už je věc druhá. Avšak já věřím, že by Projection: First Light mohlo nabídnou unikátní herní zážitek. Takže pokud jste fandy spíše odpočinkových her, být vámi tak zde určitě zakotvím. A pokud si nedokážete pořádně představit co přesně od hry očekávat. Mrkněte na nový gameplay trailer, který nás nedávno poctil svou návštěvou.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button