HryNovinkyPS4

PS Plus slaví desáté narozeniny

Tahle služba od Sony tu s námi už nějakou tu chvilku je. Avšak původně nefungovala tak jak ji dnes známe. Ze začátku, tenkrát ještě na PlayStationu 3, jste díky PS Plus získávali různá témata nebo PlayStation Minis. To se ale postupem času změnilo a PS Plus začalo být potřebné k online hraní. Naštěstí Sony tušilo, že účtovat lidi za používání vlastního internetu nebude asi takový trhák. Tak se rozhodli přihodit měsíčně nějaké ty hry zdarma. A včera, tedy 29. června, tomu bylo 10 let od spuštění této služby.

No a desetileté výročí se nabízí jako skvělá příležitost pro pořádnou oslavu. A té se taky dočkáme, jelikož se nám tento měsíc nedostane dvou, ale tří her. Jednou z nich bude NBA 2k20. Což mě nechává celkem chladným, ale příznivce této série to určitě potěší. Hlavně protože se jedná o nejnovější díl této basketbalové záležitosti. Další na seznamu je Rise of the Tomb Raider. A tady už říkám nice. Jedná se sice o už pět let starou hru, ale i tak se jedná o skvělé pokračování Lary z roku 2013. A pokud jste si užili první díl, tak druhý vás chytne úplně stejně. No a v neposlední řadě tu máme Erica. O téhle hře jsem do teď neslyšel, ale vypadá to na celkem zajímavou adventuru. Což určitě poslouží jako pěkný bonus k předchozím dvěma titulům.

Všechny tyto hry budou dostupné pro majitele PS Plus od 7. července do 3. srpna. Navíc se můžeme těšit na nové téma s motivem desetiletého výročí.

Tagy
Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button
Close
Close