Novinky

Prozkoumej miliony nových planet v No Man’s Sky: Origins!

Jestli jste si říkali že No Man’s Sky už nemůže být větší, tak jste se sakra pletli! Jelikož dnes vyšel nejnovější update – Origins – jenž přináší ohromnou nálož nového contentu. Začneme tím nejvíce šokujícím. Což jsou miliony nových planet, které se přidají k současném, už tak enormnímu, množství planet. Ty by podle všeho měli být značně odlišné od těch stávajících. Jenž jsme stihli prozkoumat za ty roky, co se pohybujeme po rozsáhlém univerzu No Man’s Sky.

Kromě neuvěřitelného množství nových planet nám vývojáři z Hallo Games představují nějaké změny týkající se počasí. To by nyní mohlo ohrozit váš život ještě více než tomu bylo doposud. Jelikož přibyli takové extrémní eventy jako jsou tornáda nebo bouře plné blesků. Nesmím zapomenout také na dosud neviděnou faunu a floru, jenž předvede zcela nové chování. Hory budou vyšší, oceány hlubší, útesy strmější a v obřích budovách naleznete tajuplné objevy. Nebudou chybět ani aktivní vulkány a meteoritické roje, které budou mít doopravdy nějaký dopad na samotný gameplay. Sakra když se nám tu ukážou i pouštní červy, kteří jako by z oka vypadli těm z Duny!

No Man’s Sky nám ukazuje, že i o starou hru se dá skvěle pečovat. A pravidelnými updaty se dá udržet stále naživu. Plus zde to platí mnohem víc, jelikož kdokoliv kdo viděl jak vypadalo No Man’s Sky na svém začátku. Mi potvrdí, že v tuhle chvíli se jedná skoro úplně o jinou hru. Ještě k tomu o kvalitní hru, jenž potěší každého fanouška vesmíru. Podle mě se v Hallo Games opravdu vytáhli a dali svým hráčům to co chtěli. Nové možnosti ležící před nimi v rozlehlé galaxii! Jen se o tom přesvědčte sami v traileru, který se týká nového updatu.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button