NovinkyPCPS4

Přišel čas na zmasakrování hord zombie v novém updatu k The Walking Dead: Saint & Sinners

Tahle hra pro virtuální realitu od studia Skydance Interactive se dočkala velkého úspěchu už při svém releasu na začátku tohoto roku. Průměrné hodnocení se vyšplhalo na nějakých 90% a taky se stala globálním top sellerem. A to jak na PC VR, tak i na PS VR, kde hra vyšla před měsícem. A teď se dočkáváme prvního většího updatu, který přinese nové možnosti, jak kosit hordy nemrtvých. A na co všechno se můžeme těšit? Mrkněte na trailer a pak si to všechno shrneme.

Tou největší novinku je určitě mód The Trial. Ten nám přinese možnost střetnout se s nekončícími zástupy nemrtvých. Budeme se vždy snažit přežít jednotlivá kola, za něž vždy obdržíme body podle toho jak se nám dařilo. Každé další kolo přinese novou výzvu a větší nával nepřátel. Takže využívat co nejefektivněji prostředí a svých zásob bude klíčem k přežití.

Další novinkou je nabídka obtížností v kampani. To bohužel při releasu hry chybělo, avšak vývojáři toto hned napravují v tomto updatu. Takže pokud vám přišla kampaň moc těžká, nezoufejte a snižte si svou obtížnost. Nebo jste už úplný profesionál a chcete zažít pořádnou výzvu? Zvyšte si obtížnost a otestujte jak moc dobří ve skutečnosti jste.

Updatu by jsme se měli dočkat v průběhu července a to na všechna dostupná VR zařízení.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button