HryNovinkyPC

Poslední pevnost lidstva se pokusíme ubránit v The Last Spell

Tahové RPG s roguelike prvky, kde se snažíte ubránit poslední pevnost lidstva před hordami monster, to je The Last Spell. Váš svět se blíží ke konci, započal The Cataclysm. Vše je obklopeno tajuplnou mlhou plnou nebezpečných monster a na zemi je jen pár míst, které stále bojují. A vy, skupinka nebojácných hrdinů stojíte na hradbách své pevnosti. Jste odhodláni uspět ve svém úkolu. Ochránit poslední z mágů a udržet hordy krvelačných nepřátel, co nejdál to půjde. Musíte uspět, musí se vám podařit seslat The Last Spell, aby jste zachránili svět před zkázou. Nebo možná taky ne…

Studio CCCP si pro nás připravilo tuhle temnou jízdu, která má určitě co nabídnout. Souboj bude probíhat tahově, to znamená že správný management vašich hrdinů bude klíčový. Takže promýšlení každého vašeho kroku do těch nejmenších detailů určitě zaručeno. Měli by jsme se dočkat také velké variability nepřátel, kteří budou disponovat různým chováním a schopnostmi. Což ústí jen v to, že na vás čekají spousty cílů, které se mohou stát obětmi vašich schopností.

Vaši hrdinové nebudou to jediné, co bude ve vašich rukách. Další věcí kterou dostanete na starost je totiž pevnost, kterou bráníte. Vždy před nájezdem hord nepřátel budete mít možnost svoje opevnění o něco vylepšit. A to stavbou nových zdí, různých pastí, hlídkovacích věží a dalších vymožeností, které vám pomohou ubránit vaše útočiště. A teď k té roguelike části hry. Vždy když podlehnete návalu nepřátel, nepustíte se do opakování daného levelu, ale rovnou začnete od začátku. Avšak tentokrát budete silnější, s novými skilly, zbraněmi a taktikami, které vám pomohou s vaším úkolem.

The Last Spell si můžete v tuhle chvíli hodit do wishlistu na Steamu a dočkat by jsme se ho měli ještě letos.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button