NovinkyPC

Počínaje dneškem si můžete vyzkoušet Rock of Ages 3 zdarma!

Tahle série, kde se ujmete role valícího balvanu a pustíte se do ničení všeho co vám přijde do cesty, je tu s námi už nějaký ten pátek. Když první díl vyšel už v roce 2011! Nejednalo se o žádný velký titul, prostě taková menší indie záležitost. Avšak tahle maličkost ihned vyrostla v něco většího, co si hráči zamilovali. Nikdo nečekla že by jsme se mohli dočkat pokračování, ale studio ACE Team nás mile překvapilo.

V roce 2017 jsme se totiž dočkali druhého dílu s názvem Rock of Ages 2: Bigger & Boulder. A tohle pokračování nijak nezahálelo, protože stejně jako u dílu prvního i tady jsme se setkali s velkým úspěchem. No a když se dařilo obou dvou dílům, nezbývalo než čekat, jestli se studio ACE Team vytasí i s dalším pokračováním. A jelikož jste si už přečetli titulek, je jasné že jsme se ho dočkali. Třetí díl nese název Rock of Ages 3: Bigger & Boulder a betu si můžete vyzkoušet už dnes.

Pro ty kteří neví o čem vlastně tahle hra je, mám jednoduché vysvětlení. Dalo by se totiž říct, že se jedná o takový kompetitivní tower defence. Zde je vaším úkolem projet danou trasu za co nejkratší čas a na jejím konci rozmáčknout svého soupeře. Ten si to samozřejmě nedá líbit, a tak vás po cestě budou otravovat pasti a překážky, které na vás pečlivě nastražil.

Takže pokud vás Rock of Ages 3: Bigger & Boulder zaujalo a nemáte co pařit se svými kámoši, neváhejte a běžte to zkusit. Beta je totiž úplně zdarma a přístupná všem kteří o ni mají zájem.

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Redakční články uživatelů, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button