NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Path of Exile zlomilo hráčský rekord | Novinka

I přes odklady očekávaného Path of Exile 2 a problémy s Heist League, Grinding Gear Games (GGG) se svým titulem na oblíbenosti neztrácí. Oblíbené Diablo-like akční online RPG Path of Exile zlomilo rekord, co se současně připojených hráčů týče.

Stalo se tak 15. ledna spolu s uvedením nové expanze Echoes of the Atlas. Statistika Steamu pak hovoří jasně: 157 tisíc současně připojených hráčů. Ti bystřejší z vás již vědí, že Steam není jedinou možností, jak si hru zahrát, takže započítáme-li i “ne-Steamové” klienty a jiné platformy, číslo bude zřejmě výrazně vyšší.

Nová expanze značně překopává end-game původní PoE. Byla například přidána nová entita The Maven, která znepříjemňuje boss fighty. Zjednodušeně řečeno sleduje, jak si poradíte s bossem a vy pak můžete přijmout její výzvu. Pokud se tak rozhodnete, budete teleportování do její arény, kde na vás téhož bosse pošle dvakrát, třikrát i vícekrát najednou. Ze svého bojového umění tak budete muset vymáčknout to nejlepší. Velkorysá odměna vás ale nemine.

Zobrazit více

Jarda "prank" Strejc

Trochu fotograf, trochu geek, trochu hráč, trochu čtenář, trochu moderní písař, trochu ajťák, trochu od všeho. Ale táta nejvíc.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button