Google StadiaNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Online režim pro Watch Dogs: Legion odložen

Ubisoft oznámil, že online režim Watch Dogs: Legion byl odložen na rok 2021, bez konkrétního data, aby se tým mohl soustředit na řešení technických problémů, s nimiž se hráči potýkají od uvedení hry na trh. Z důvodu dosud neopravené chyby se mnohým hráčům při vypnutí hry neuloží jejich postup. I to je jeden s problémů, na jehož vyřešení se pracuje a online režim se tak posunul dočasně na vedlejší kolej.

Watch Dogs: Legion – Gameplay Overview Trailer

Už tento týden vydáváme aktualizaci 2.20 pro PC, PlayStation, Xbox a Google Stadia. Tato aktualizace přidá do počítače ruční tlačítko Uložit hru a přinese další vylepšení stability pro Xbox One, Xbox Series X/S a PlayStation 4. Ubisoft

Online režim pro Watch Dogs: Legion umožní procházet kooperativní mise ve čtyřech hráčích. Ti mohou také soutěžit ve speciálních režimech, včetně Spiderbot deathmatch arény pro 8 hráčů . Do otevřeného světa budou přidány nové dynamické události a hráči budou moci napadnout Londýn ostatních hráčů, aby způsobili chaos.

Ubisoft má také v budoucnu pro Watch Dogs: Legion naplánováno mnoho dalších vylepšení a funkcí, včetně „většího vylepšení stability a dalších grafických optimalizací pro PC, abychom dosáhli cíle konzistentního 60FPS pro vyšší GPU.“

Watch Dogs: Legion – Post-Launch & Season Pass Content Trailer

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Back to top button