NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Nová mapa pro Call of Duty: Black Ops Cold War

Hráči Call of Duty: Black Ops Cold War dostanou novou mapu a mnoho dalšího obsahu. Už 24. listopadu vychází mapa Nuketown ’84. Ta je remakem stejnojmenné mapy z Call of Duty: Black Ops. Na oslavu příchodu (a proměny) ikonické mapy z Black Ops získá kdokoli, kdo hrál Black Ops Cold War od uvedení na trh balíček s 10 položkami Nuketown Weapon zdarma. Další možností jak tento balíček získat je koupit si hru před 4. prosincem. Jak se remake ikonické mapy povedl posuďte sami v následujícím traileru.

Mezitím můžete zkouknout na naše další články: Jak vypadá multiplayer v Call of Duty: Black Ops Cold War, nebo další na kontroverzní téma exkluzivit pro Call of Duty.

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button