NovinkyPCTéma dne

“Nemám v plánu novou Mafii hatovat,” říká Dan Vávra.

U Agraela se ví, že má v lásce sérii Mafia. Kdo by neměl? Však je to moderní české kulturní dědictví. V neděli uskuteční charitativní stream remaku Mafie se samotným režisérem a scénáristou Danielem Vávrou. Stream začne v neděli 27. září v 7 hodin večer. Veškeré vybrané peníze pak půjdou nadaci Dejme dětem šanci, která pomáhá dětem z dětských domovů se začleněním do společnosti a na pracovní trh. Sám Vávra tvrdí že tvorba Mafie jedničky nebyla žádná sranda. Také oznamuje, že remake nechce nijak hanit nebo hatovat, chce spíše říct svůj vlastní názor na hru a podělit se s fanoušky o příhody z jejího vývoje.

Ochutnávka ze spolupráce Agraela a Daniela Vávry

Mafia je kultovní hra, kterou v dětství hrála celá moje generace. Vyšla už v roce 2002. Na Remaku pracují studia Hangar 13 a 2K. Podle 2K se přetáčí všechny hratelné scény, upravuje se příběh a přidávají se zbrusu nové herní prvky. Z grafického pohledu je nová hra o dost ostřejší a také má mnohem lepší textury, ještě aby ne, když jsme zase o 18 let dál…

I přes to všechno jsme zvědaví, jaký ortel nakonec Daniel Vávra vyřkne, jelikož na remaku vůbec nespolupracoval, přesněji nikdo mu ani neřekl, že se remake chystá atd. což potvrdil i na svém Twitteru.

A jaké máte očekávání? Myslíte si že remake porazí originál?

Zobrazit více

Klára Kropáčková

Ahoj, jsem kreativní pisálek. Věnuji se krátkým příběhům, žurnalistice, copywritingu a videoherní scénáristice. Ráda píšu rozhovory, reportáže a zajímavé články z oboru. Mému života vládnou kočky. Žij blaze!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button