NovinkyPS4

Neil Druckmann se stal prezidentem Naughty Dog

Neil Druckmann je známý především díky práci na sérii videoher Uncharted a The Last of Us. Ve studiu Naughty Dog doposud pracoval na pozici vice-prezident. Prezident studia Evan Wells novinku o jeho povýšení na co-prezidenta sdílel na stránkách Naughty Dog a uvedl, že tuto funkci bude vykonávat společně s ním.

Opouští tak funkci vice-prezident, ve které působil téměř tři roky. V této pozici byl i během prací na druhém dílu The Last of Us. Na hře TLoU Part II pracoval také jako creative director a lead co-writer a přímo se tak podílel na příběhu hry. Toto povýšení v jeho kariéře přišlo příhodně v den jeho narozenin.

The Last of Us – Story Trailer

Neil Druckmann se k Naughty Dog připojil v roce 2004. Pracoval jako creative director a autor příběhu The Last of Us z roku 2013. Také byl creative director a vedoucí spoluautor Uncharted 4 z roku 2016. Na pozici vice-prezidenta ho vystřídají Alison Mori a Christian Gyrling. Tolik k sérii povýšení ve studiu Naughty Dog.

Všichni prožíváme globální pandemii, ale došlo také ke světlým okamžikům. Jedním vzrušujícím okamžikem pro Naughty Dog bylo dlouho očekávané vydání The Last of Us Part II letos v červnu. Dnes přichází další okamžik. Chtěli jsme se podělit o další skvělé zprávy o studiu. Na setkání všech zaměstnanců jsme oznámili několik opravdu zasloužených povýšení. Evan Wells, prezident Naughty Dog

Hra The Last of Us Part II zaznamenala úspěch napříč celým světem, všude sbírala řadu ocenění. Naposledy na udílení cen Golden Joystick Awards, kde hra zvítězila v pěti kategoriích a Naughty Dog se stalo nejlepším studiem roku 2020. Na další velké události, udílení cen The Game Awards, je hra The Last of Us Part II nominována na hru roku

Co si o pokračování TLoU Part II myslíme v redakci?

Rovnou přiznám, že v redakci Gamesmagu nepatříme mezi lidi, kteří jsou nadšení jak z hodnocení hry (jak si můžete přečíst v naší recenzi The Last of Us: Part II – důstojné zakončení PS4 éry?), tak z celkového přístupu studia ke hře The Last od Us Part II (viz. článek The Last Of Us 2 | Lže nám Naughty Dog?). Jako zlatý hřeb vyšel nový Abby Story Trailer. Sami posuďte, proč Naughty Dog přišlo s tímto trailerem až teď a ne před vydáním hry.

The Last of Us Part II – Abby Story Trailer

Značka The Last of Us je bezesporu úspěšná, nyní je v plánu seriál na motivy této hry. Na ten se samozřejmě těším a doufám, že se nebude držet předlohy druhé části hry. Celkově si dle mého mínění Neil Druckmann toto povýšení na prezidenta Naughty Dog zaslouží. Co myslíte vy?

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button