NovinkyPC

Na internetu se objevil 5 let starý build Dead Island 2

Dead Island 2 byl představen už na E3 v roce 2014, avšak kvůli velkým problémům které vyvstali během vývoje, jsme se ho dodnes nedočkali. Od té doby se na hře vystřídalo již několik herních studií a jak asi chápete, každý z nich si na hře svým způsobem vylámal zuby. Jako první na hře pracoval polský Techland, jenž stál i za prvním dílem, ale nakonec dal přednost sérii Dying Light. Ta se během chvilky proměnila na neuvěřitelný úspěch a tak bylo upuštěno od vývoje Dead Island 2 a přešlo se na Dying Light 2. Aby ale fanoušci Dead Islandu nezoufali, byla hra předána studiu Yager, jenž bylo po pár letech z vývoje odvoláno a nahrazeno studiem Sumo Digital. To samozřejmě také neuspělo a tak se dostala řada na stávající THQ Nordic jenž přislíbilo vydání Dead Island 2 za každou cenu.

Jenže jak to tak vypadá dřív než oficiálního vydání hry se dočkáme něčeho úplně jiného. Tedy dočkáme, už jsme se dočkali. Na internet totiž unikl kompletní hratelný build hry studia Yager z roku 2015. A už na první pohled poznáte, že se jedná o ten Dead Island, který v té době každý očekával. Bude to ale stačit i teď v roce 2020? Posuďte sami a mrkněte na video z hraní.

Zobrazit více

Denis Bartek

Obdivovatel tvorby H. Miyazakiho (především Bloodbornu), knihomol, milovník deskových her, ale především hráč duší i srdcem. No a taky někdo, kdo se s vámi chce podělit o své poznatky ze světa her.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button