FilmyNovinkyTéma dne

Na co koukat? Vánoční filmy na Netflixu! | Gamesmag vánoční seriál #2

Vánoční nálada vás ještě nedostala? Co ale nějaký ten vánoční filmeček? Netflix každý rok vydává filmy s Vánoční tématikou se stejnou přesností jako patnáctiminutové zpoždění Českých drah. Na který se ale podívat jako první?

Sváteční rande / Holidate

Holidate je netflixovský originál vydaný už 28. října. Zlí jazyci by řekli, že se takhle přesně kazí Haloween ale marketing je holt marketing. Hlavní role si zahráli Emma Roberts a Luke Bracey. Hrají dva single lidi, kteří z duše nenávidí svátky. Poté co se náhodou potkají, tak souhlasí, že spolu budou trávit všechny svátky až po Halloween…

Pan Jangle a vánoční dobrodružství / Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jingle Jangle je vlastně filmový muzikál. Hlavním hrdinou je Jeronicus Jangle, který žije ve městečku jménem Cobbleton. Co se ale nestane! Zradí ho jeho vlastní učeň a tak společně se svou vnučkou musí zachránit Vánoce speciálním vynálezem. Hudbu pro film vytvořil Usher a John Legend a recenzi na něj najdete i na našem webu.

Princezna z cukrárny: Zase vyměněná / The Princess Switch: Switched Again

Princess Switch je slavný Netflix film z roku 2018 v hlavní roli s Vanessou Hudgens. V tomto pokračování Vanessa ale nehraje jednu, ne dvě, ale tři (!!!) hlavní role! Margaret se má stát královnou Montenara, proto se se Stacy rozhodnou k finální výměně rolí. Vše se ale zkomplikuje když se na scéně objeví Margaretina sestřenice…

Vánoční výsadek / Operation Christmas Drop

Kat Graham, jakožto hlavní postava Erica, navštíví americkou vojenskou základnu, aby jí jednou provždy zavřela, jakmile ale přijde na to, jak na základně slaví Vánoce, začne postupně svůj názor přehodnocovat.

Dolly Parton’s Christmas on the Square

Hlavní hrdinka Regina Fuller se vrací do svého rodného města, aby prodala dům, který zdědila po svém nedávno zemřelém otci. Navštíví jí ale vánoční anděl a Regina změní svoje plány a začne tak pořádné vánoční dobrodružství .

Vánoční kronika 2 / The Christmas Chronicles: Part Two

Druhý díl úspěšného vánočního filmu představí hlavní postavy Kat a Jacka, kteří opět musí zachránit Severní pól, než bude příliš pozdě – a nechybí u toho ani Kurt Russell či Goldie Hawn!

Dash & Lily

Vánoční film podle úspěšné YA novely Dash and Lily’s Book of Dares. Film sleduje dvojici, která se vzájemně nezná, ale vyměňují si mezi sebou malou knížečku, kde se navzájem hecují do různých vánočních výzev.

Máte Vánoční náladu? Jaké filmy jsou vašimi favority?

Nepřehlédněte!

Jak přežít Vánoce: Geek edition | Gamesmag vánoční seriál #1

Netflixový Pan Jangle: vánoční dobrodružství, nebo zklamání? | Recenze

Zobrazit více

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button