FilmyNovinky

MONSTERS OF MAN slibuje ultimátní zážitek

MONSTERS OF MAN je akční sci-fi thriller, který odhaluje děsivá nebezpečí sofistikované AI robotiky používané pro vojenské aplikace. V tomto indie sci-fi akčním filmu hraje v hlavní roli Neal McDonough (Minority Report, Captain America), Brett Tutor a Jose Rosete. Za režií a scénářem stoji Mark Toia, který celý projekt financoval. Film je ke shlédnutí od 8.12.2020.

Zkorumpovaný agent CIA (Neal McDonough) se spikne se společností, která testuje vysoce pokročilé prototypy bojových robotů s cílem získat lukrativní vojenský kontrakt. Jejich plán je umístit roboty do nechvalně známého Zlatého trojúhelníku, aby si vyzkoušeli jejich bojové schopnosti na nic netušících ozbrojených drogových kartelech. Nelegální mise je katastrofa, roboti vyvraždí vesnici plnou nevinných lidí.

Chtěl jsem natočit film podle svých vlastních pravidel, aniž by mi někdo řekl jak to mám udělat. Pokud máte to štěstí, že jste schopni financovat svůj vlastní film, můžete tvořit úplně jiným způsobem. Rozhodování je mnohem rychlejší, protože se zodpovídáte pouze sami sobě. To je důvod, proč mohu získat hodnoty produkce ve velkém měřítku, kde nic není zbytečné, aniž by byla ohrožena moje vize. Mark Toia

Jak si zatím snímek MONSTERS OF MAN stojí? Moc nadějně to bohužel nevypadá, na IMDb má hodnocení 4,8/10 a na ČSFD 36%. Hodnocení diváků se velmi rozchází. Někteří hodnotí pěti hvězdami, jiní zase hodnotí film jako odpad! Ostatně jako vždy platí, že nejlepší je věřit vlastnímu úsudku. Třeba se vám film zalíbí. Chystáte se sledovat MONSTERS OF MAN?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vánoční soutěž s Gamesmag.cz o hodnotné ceny!

Zobrazit více

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button